wyszukaj

Get Adobe Flash player

Do prawidłowego funkcjonowania strony potrzebna jest instalacja programu Adobe Flash Player.

Wydarzenia

Dnia 22 października 2009 roku Grupa OPTI promowała swoje inwestycje planowane na rok 2010 podczas uroczystego rautu wydanego na cześć swoich partnerów biznesowych, przyjaciół firmy, najlepszych klientów oraz współpracowników i podwykonawców. Bawiliśmy się w Gdyni w otoczeniu mody, stylu i dobrego humoru. Więcej ...

Nasi partnerzy

Skwer Morena
Pomorski Klub Biznesu
Kancelaria Finansowa Tritum Group
Sp. z o.o.
Kancelaria Legal Protection Sp. z o.o.
Spółka Doradztwa Podatkowego Rachuba Sp. z o.o.
Decada Studio Architektury S.C.

Usługi

GRUPA OPTI świadczy usługi w niżej wymienionym zakresie:

  1. Wyszukiwanie lokali użytkowych i działek na zlecenie najemcy/nabywcy.
  2. Poszukiwanie najemcy/nabywcy na lokal użytkowy na zlecenie właściciela.
  3. Budowa budynków użytkowych na zlecenie. Inwestycje wspólne.
  4. Ocena możliwości zabudowy działki usługowej i jej komercjalizacji.

Ad. 1. Spółka Opti Nieruchomości specjalizuje się w aktywnym poszukiwaniu lokali użytkowych na terenie całej Polski wg specyfikacji otrzymanych od przyszłego Najemcy lub Nabywcy takiej nieruchomości komercyjnej.

PRZYKŁAD:

Bank z siedzibą w Warszawie zlecił nam znalezienie lokalu do wynajęcia o powierzchni od 100 do 140m2 w całości na parterze w Zabrzu na ul. Wolności między numerem ulicy 41 a 67. Pracownik został wysłany do Zabrza i w wyniku rozmów z właścicielami poszczególnych lokali wraz z pomocą prawną ze strony OPTI. udało się uzyskać lokal o pow. 120m2 wolny od za 3 miesiące.

Ad. 2. Spółka nasza przyjmuje również zlecenia wyszukania wiarygodnego, sieciowego najemcy na lokale/budynki parterowe zlokalizowane w komercyjnie dobrych punktach danego miasta.

PRZYKŁAD:

Inwestor jest w trakcie budowy budynku usługowo-biurowego w Tczewie przy jednej z głównych ulic miasta. Przyjęliśmy zlecenie na wyszukanie najemcy na 260m2 parteru. W imieniu klienta prowadziliśmy negocjacje dotyczące treści umowy najmu z niemiecką drogerią z którą finalnie klient podpisał długoletnią umowę.

Ad. 3. Nasza firma prowadzi obecnie kilka budów budynków usługowo-biurowych na terenie kilku miast w Polsce. Są to inwestycje indywidualne oraz w partnerstwie z podmiotami (firmy/osoby prywatne) które chcą nie tylko szybko i bezproblemowo wybudować ‘swój’ budynek usługowy ale również myślą o jego dobrej komercjalizacji a także chcą mieć zapewnione finansowanie.

Ad. 4. Jeśli Twoja firma planuje zakup działki lub budynku do rozbudowy jednak nie wiadomo jakie są faktyczne możliwości jej zabudowy oraz zagrożenia realizacji umyślonego przedsięwzięcia zleć naszej firmie ocenę takiej inwestycji. Koszty takiej oceny są znikome w stosunku do strat jakie możesz ponieść kupując działkę obarczoną problemami, których nie widać na początku.