wyszukaj

Get Adobe Flash player

Do prawidłowego funkcjonowania strony potrzebna jest instalacja programu Adobe Flash Player.

Wydarzenia

Dnia 22 października Grupa OPTI promowała swoje inwestycje planowane na rok 2010-2012 podczas uroczystego rautu wydanego na cześć swoich partnerów biznesowych, przyjaciół firmy, najlepszych klientów oraz współpracowników i podwykonawców. Bawiliśmy się w Gdyni w otoczeniu mody, stylu i dobrego humoru. Więcej ...

Nasi partnerzy

Skwer Morena
Pomorski Klub Biznesu
Kancelaria Finansowa Tritum Group
Sp. z o.o.
Kancelaria prawnaLegal Protection Sp. z o.o.
Spółka Doradztwa Podatkowego Rachuba Sp. z o.o.
Decada Studio Architektury S.C.

Projekt Lokale Sp. z o.o.

Rental Sp. z o.o.

Kamienica Rybacka Sp. z o.o.

Stary Browar Kościerzyna Sp. z o.o.

Inwestycje/zrealizowane

Spółki celowe wchodzące w skład Grupy OPTI oraz sama spółka Opti Nieruchomości Sp. z o.o. na przestrzeni minionych lat wykonała własnym staraniem i na własny rachunek szereg realizacji budowlanych na terenie całej Polski, poza Trójmiastem m.in. Suwałki, Słupsk, Łomża, Czechowice-Dziedzice, Iława, Kościerzna i inne. Wykonaliśmy bardzo wiele budowlanych adaptacji lokali w centrach miast, które sami wyszukaliśmy na podstawie szczegółowego zlecenia od sieciowego najemcy. Obecnie nasze inwestycje to głównie Trójmiasto. Bardzo dobra znajomość rynku lokalnego pozwala nam wybierać najlepsze lokalizacje i unikać trudności powodujące kosztowne opóźnienia w budowie, wydaniu lokali najemcom i przyszłym właścicielom.

Niżej prezentujemy kilka pierwszych realizacji naszej grupy z krótkim opisem.

GDAŃSK, UL. SŁOWACKIEGO 35

Siedziba spółki.
Budynek po przekształceniu na obiekt użytkowy został przez spółkę znacząco rozbudowany. Najwyższa kondygnacja stanowi nasze biuro, a niższe kondygnacje zostały wynajęte dobrym najemcom.

GDAŃSK, UL. KOŁOBRZESKA 14

Spółka pozyskała dom jednorodzinny który został następnie wyburzony. Na jego miejscu powstał nowoczesny budynek biurowo-usługowy z parkingiem podziemnym i windą.

PRUSZCZ GDAŃSKI,
RÓG CHOPINA I GRUNWALDZKIEJ

W drodze przetargu publicznego niewielki obiekt handlowy został zakupiony a następnie znacznie rozbudowany oraz wynajęty.